Bazy danych

Bazy danych

Obecnie niemal każda aplikacja wymaga gromadzenia danych niezbędnych do funkcjonowania biznesu. Proponujemy pomoc w projektowaniu nowych lub modyfikowaniu (rozwijaniu) obecnych programów tak aby optymalnie  wykorzystać wszelkie informacje jakie można gromadzić na temat klientów, produktów, materiałów, obiegu dokumentów.

Pracujemy na bazach danych:

  •  Microsoft  SQL Server

SQL Server 2016 jest kolejną wersją platformy danych firmy Microsoft, z wieloma nowymi funkcjami i ulepszeniami, które zapewniają lepszą wydajność, zaawansowane zabezpieczenia i bogatsze, zintegrowane raportowanie oraz funkcje analityczne.SQL Server 2016 obejmuje  możliwość dynamicznego migrowania dane historyczne do chmury.


  • MySQL

MySQL jest Systemem Zarządzania Relacyjnymi Bazami Danych. Znany i ceniony jest przede wszystkim ze względu na swoją niebywałą wydajność i szybkość działania. Świetnie nadaje się do obsługi projektów internetowych, ale nie tylko – z powodzeniem używany jest również w wielkich projektach informatycznych organizacji, takich jak chociażby NASA. Przeciwnicy MySQL’a często mówią, jak to bardzo brakuje mu wielu ficzerów, które posiadają prawdziwe, duże systemy baz danych. Ze swojego doświadczenia wiem, że część z tych ludzi nawet nie rozróżnia wersji systemu, które oferuje nam firma MySQL AB (producent MySQL).


    • Postgresql

PostgreSQL to potężny, obiektowo-relacyjny system baz danych o otwartym kodzie źródłowym. Ma ponad 15 lat aktywnego rozwoju i sprawdzoną architekturę, która zyskała sobie reputację wiarygodności, integralności danych i poprawności. Działa na wszystkich głównych systemach operacyjnych, w tym Linux, UNIX (AIX, BSD, HP-UX, macOS, Solaris) i Windows. Jest w pełni zgodny z ACID, ma pełną obsługę kluczy obcych, połączeń, widoków, wyzwalaczy i procedur przechowywanych (w wielu językach). Obejmuje większość typów danych SQL: 2008, w tym: INTEGER, NUMERYCZNY, BOOLEAN, CHAR, VARCHAR, DATE, INTERVAL i TIMESTAMP. Obsługuje również przechowywanie dużych obiektów binarnych, w tym obrazów, dźwięków lub wideo. Ma natywne interfejsy programistyczne dla C / C ++, Java, .Net, Perl, Python, Ruby, Tcl, ODBC, oraz wyjątkową dokumentację.

  • Inne mniej popularne również obsługujemy

 

Share this Post